VDO partneris Lietuvoje

Išmanieji sprendimai saugiam žmonių ir krovinių vežimui.

KGK bendradarbiavimas su VDO tęsiasi nuo 1950-ųjų. Nuo 2000 dirbame Lietuvoje. Bėgant metams mūsų bendra veikla plėtėsi, didėjo ir sudėtingėjo, tačiau mūsų partnerystė išliko tokia pat tvirta.

Tachografai

Turime viską, ko reikia pagal sudėtingus EU reikalavimus. Tiek įrangą : visų rūšių tachografus (skaitmeninius, analoginius), pavarų dėžių daviklius, nuskaitymo raktus,  tiek specialią tachografų dirbtuvių įrangą metrologiniai tachografo patikrai ir kalibravimui.

Profesionalūs sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai pagal EU ir Lietuvos įstatymus privalo registruoti savo vairavimo ir poilsio laiką. Kartu su VDO turime didelę patirtį, susijusią su tachografais ir jų duomenų nuskaitymu. Šiandien siūlome puikias nuotolinio duomenų atsisiuntimo ir debesijos paslaugas.

Šiuolaikinės technologijos gali padėti jums ne tik vykdyti teisinius reikalavimus. Pavyzdžiui, automatiškai generuojamomis ataskaitomis apie pažeidimus, priminimus ir darbo laiką.

VDO

Automobilių ir jūriniai prietaisai

Patikimi VDO matavimo  prietaisai dirba  dešimtmečiais. Pirmaujantys automobilių ir laivų gamintojai visame pasaulyje pasitiki VDO prietaisais kaip originalia įranga. Sudėtingiausiomis sąlygomis VDO prietaisai ir davikliai ne kartą įrodė savo patikimumą.

Produktų grupės:

Lengvieji automobiliai

Lengvieji automobiliai

Dabar VDO dirba po Continental vėliava. Galime pasiūlyti platų  specifinių atsarginių dalių asortimentą.

Krovininiai automobiliai

Krovininiai automobiliai

VDO produktai ir sprendimai komercinio transporto gamintojams, dirbtuvėms, savininkams, priežiūros institucijoms.

Jūrų transportas

Jūrų transportas

Patikimi VDO matavimo  prietaisai yra gerai užsirekomendavę ir vertinami profesionalų.

Specialioji technika

Sprendimai transporto parkams

VDO turi puikių sprendimų kurie padeda valdyti tiek mažus, tiek ir milžiniškus transporto parkus

Skaitmeninio tachografo portalas VDO DTCO

Nauji skaitmeniniai tachografai DTCO 4.1

Išmaniosios technologijos atėjo ir į tachografų sritį. Nuo 2023 metų vidurio nauji komercinės paskirties automobiliai turės 4 kartos tachografus.

Naujasis DLK Smart Download Key

Naujasis VDO tachografų duomenų nuskaitymo įrankis supaprastina tachografo duomenų tvarkymą bei suteikia galimybę laikytis galiojančių teisės aktų reikalavimų. Naudodami DLK Smart Download Key pasieksite aukštesnį efektyvumo lygį.