Sveiki atvykę į KGK šeimą!

Automobilių srityje vertiname tiek senus, tiek naujus bendradarbiavimo partnerius ir norėtume dar labiau išplėsti savo profesionalių kolegų tinklą.

Jūsų patikimas partneris ir tiekėjas

Visada stengiamės vykdyti verslą taip, kad jis būtų naudingas abiem pusėms. Dėl tokio požiūrio pelnėme savo klientų lojalumą. KGK asmenyje jūs turite partnerį, kuris nėra orientuotas tik į ketvirtinių ataskaitų pateikimą ar greitų sandorių sudarymą. Žinoma, mes esame ambicingi ir reiklūs, tačiau orientuojamės į ilgalaikę perspektyvą, kaip nedaugelis šios srities atstovų.

Būdami KGK produktų ir paslaugų platintojais, turite galimybę patekti į platesnes rinkas su pirmaujančių pasaulio gamintojų produktais. Mes nepaliekame jums tik atsakomybės už pardavimus, kartu mes siūlome jums savo žinias, patirtį  ir mokymus.

KGK yra jūsų draugas didinant sėkmę ir pelningumą.

Ką mes siūlome?

Jūsų patikimas partneris ir tiekėjas

Visada stengiamės vykdyti verslą taip, kad jis būtų naudingas abiem pusėms. Dėl tokio požiūrio pelnėme savo klientų lojalumą. KGK asmenyje jūs turite partnerį, kuris nėra orientuotas tik į ketvirtinių ataskaitų pateikimą ar greitų sandorių sudarymą. Žinoma, mes esame ambicingi ir reiklūs, tačiau orientuojamės į ilgalaikę perspektyvą, kaip nedaugelis šios srities atstovų.

Būdami KGK produktų ir paslaugų platintojais, turite galimybę patekti į platesnes rinkas su pirmaujančių pasaulio gamintojų produktais. Mes nepaliekame jums tik atsakomybės už pardavimus, kartu mes siūlome jums savo žinias, patirtį  ir mokymus.

KGK yra jūsų draugas didinant sėkmę ir pelningumą.

KGK automobiliniai įrankiai

Milžiniškas pasirinkimas Autokatologas.eu

Mūsų internetinėje platformoje Autokatalogas.eu  – daugiau nei pusė milijono automobilinių produktų. Patogus pasirinkimas leidžia greitai surasti produktus. Paieškoje naudojant atitinkamos transporto priemonės VIN kodą galima greitai ir lengvai rasti atitinkamam automobiliui skirtus gaminius. Automobilių kataloge rodoma dabartinė sandėlio būklė, net jei jie yra kitų šalių sandėliuose.

Logistics is caring

We realized early-on that well-functioning logistics is more than just a delivery address. Our reliability and delivery precision are one way we show how seriously we take our business together. And we show that we care about our customers.

Our main warehouse is located in Tallinn. It is the commitment of our employees that ultimately ensures that the products are delivered on time and in the right condition. We are proud of our delivery precision.

Like all good relationships, sometimes you have to be strict. That’s why we are very clear with our suppliers about what it takes to deliver to KGK.

KGK Klientai 2