Šiuolaikinis sprendimas

tachografo duomenų tvarkymui

Naujasis DLK Smart Download Key

Naujasis VDO tachografų duomenų nuskaitymo įrankis supaprastina tachografo duomenų valdymą bei suteikia galimybę laikytis galiojančių teisės aktų reikalavimų. Naudodami DLK Smart Download Key greitai nuskaitysite tachografo duomenis, vairuotojo kortelės įrašus. Visa tai atliekama greitai ir efektyviai.

VDO dlk smart download key
VDO

Nuolat prijungtas

Lengvas prijungimas prie tachografo per 6 kontaktų priekinę sąsają ir paprastas
vairuotojo kortelės duomenų nuskaitymas. Per Bluetooth sąsają šie duomenys gali būti perkeliami į duomenų valdymo portalą programėlės VDO Fleet App pagalba. Integruotas lustinių kortelių skaitytuvas leidžia tiesiogiai nuskaityti kortelės duomenis. Arba, kaip įprasta, duomenis galima perkelti per kompiuterio USB sąsają.

Visada laiku

Naudodami automatinio duomenų įkėlimo į VDO Fleet portalą parinktį, visada galite būti užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų išsaugomi taip, kaip reikalaujama, visada laiku.

Patogus ir saugus

Bluetooth sąsajos pagalba duomenų įkėlimas tampa lengvesnis, nei bet kada
anksčiau. Duomenys taip pat gali būti apsaugomi slaptažodžiu.

Paruoštas DTCO® 4.1

Naujasis VDO DLK Smart Download Key suderinamas su išmaniuoju tachografu DTCO 4.1®, taip pat su visais patvirtintais skaitmeniniais ir išmaniaisiais tachografais (V1/V2) ir su jais susijusiomis kortelėmis.

Nauja, šiuolaikiška išvaizda

Naujasis VDO DLK Smart Download Key yra lengvesnis, plonesnis, turi didesnį jutiklinį ekraną, kurio vaizdą galima pasukti 180°. LED juostos – indikatoriai pateikia informaciją apie įrenginio būseną.