Ateikite dirbti pas mus

Rūpinamės savo darbuotojais ir tikime, kad tinkamas žmogus turi būti tinkamoje vietoje.

Kodėl gera dirbti pas mus?

KG Knutsson  yra patikimas ir rūpestingas darbdavys Baltijos šalyse ir Skandinavijoje. Didžiausia mūsų vertybė yra mūsų žmonės, kurie savo profesionalumu ir atsidavimu kasdien padeda mums įgyvendinti įmonės misiją – būti tinkamu partneriu dabar ir ateityje.

Vertiname visų savo darbuotojų indėlį į įmonės veiklą, todėl kartu su įmone siūlome darbuotojams karjeros ir tobulėjimo galimybes, kad užtikrintume ilgalaikius darbo santykius tiek darbdaviui, tiek darbuotojui. Pripažįstame ir kartu švenčiame tiek įmonės sėkmę, tiek asmeninius pasiekimus. Vertiname šeimos ir darbo gyvenimo pusiausvyrą, todėl lanksčiai nustatome darbo vietą ir laiką, palaikome sportišką gyvenimo būdą ir suteikiame laisvo laiko linksmiems ir liūdniems įvykiams.

Sąžiningumas, rūpestingumas ir profesionalumas mums svarbūs tiek santykiuose su klientais, tiek darbe, todėl kasdien investuojame į tai, kad mūsų darbuotojai būtų motyvuoti ir atsidavę. Siekdami sukurti komandinę dvasią skatinančią darbo aplinką, su kiekvienu darbuotoju elgiamės sąžiningai ir pagarbiai.