Autokatalogas.eu

Efektyvus skaitmeninis prekių užsakymų tinklapis

 

Ką mes siūlome

Vos vienas klavišo paspaudimas

Autokatalogas.eu siūlo plačiausią automobilinių produktų bei dalių asortimentą. Internetinėje platformoje rasite daugiau kaip pusė milijono produktų, o populiariausios pozicijos yra nuolat saugomos mūsų sandėlyje.

Daugybė užsakymų mūsų klientai atlieka būtent per Autokatalogą, o tai rodo, kad šis sprendimas  yra paprasta, patogi ir greita darbo priemonė.

Autokatalogas2

Autokatalogo galimybės

Automobilių dalių parinkimo katalogas yra atviras ir pasiekiamas tada, kai jo reikia, nepriklausomai nuo paros laiko. Savitarnoje galima pasitikrinti esamą pirkimo istoriją, sąskaitų ir užsakymų būklę. Prisijungę prie platformos, galite peržiūrėti paskutinės minutės pasiūlymus ir susipažinti su produkto technine informacija. Tai patogu ir taupo laiką. Platforma yra skirta registruotiems vartotojams.

Greitai raskite tai, ko jums reikia

Naudodamiesi platformos Autokatalogas.eu paieškos galimybėmis, galite greitai rasti tai, ko jums reikia, iš mūsų plataus asortimento. Autokatalogas.eu galite greitai rasti reikiamą gaminį naudodamiesi transporto priemonės VIN arba sistemos paieškos sistema ir gauti greitą pristatymą.

Autokatalogas3
Autokatalogas 4

Dabartinis atsargų likutis

Autokatalogas.eu galite ne tik sužinoti, kiek produkto vienetų turime savo sandėlyje, bet ir pamatyti kitų KGK  sandėlių atsargų likutį. Tai padės jums orientuotis darant pirkimus, planuojant laiką.