Šildymas

Iš šalies kurioje būna labai, labai šalta …

Kas yra CALIX ?

Skandinavijoje elektrinės (220V) išankstinio pašildymo sistemos žinomos jau daugiau kaip 30 metu. Jų atsiradimą paskatino atšiaurios klimatinės oro sąlygos. Gilios žiemos, ilgas ruduo bei šaltas pavasaris sukelia nemažai rūpesčių automobilių vairuotojams.

Vienas didžiausių rūpesčių yra variklio užvedimas. Iš kasdienės praktikos žinome, kad šalto variklio užvedimas yra didelė apkrova jam. Kitas rūpestis – didelės kuro sąnaudos esant šaltam varikliui. Trečia problema – ilgai šylantis variklis. Ypač dyzelinis. Na ir ketvirta bėda – šaltas variklis išmeta didelius kiekius toksiškų medžiagų. Elektrinė išankstinio pašildymo sistema Calix sprendžia visus šiuos rūpesčius. Pirma – pašildo variklio aušinimo skystį, o kartu ir patį variklį. Įprastai variklio temperatūra pakyla 40-50 laipsnių. Antra sušilęs variklis nenaudoja riebaus kuro mišinio, arba jį naudoja labai trumpai. Trečia pašildytas variklis greičiau pradeda šildyti ir automobilio saloną. Ketvirta – šiltas variklis reikšmingai mažiau išmeta kenksmingų dujų.  

Šalta žiema kelia rūpesčių ne tik varikliui, bet ir pačiam vairuotojui bei keleiviams. Apšalusių, apledėjusių langų gramdymas atima tikrai nemažai laiko kiekvieną rytą. Kitas rūpestis šaltas ir drėgnas automobilio salonas,  kuriam sušildyti neužtenka kelių minučių, ypač, kai variklis yra nepašildytas. Kadangi elektrinė šildymo sistema yra modulinė (viskas jungiama plug & play principu), nesunkiai galime pajungti elektrinę salono orapūtę. Ji greitai nutirpins ne tik langus, bet ir sušildys automobilio saloną, sumažins drėgmę.

Calix

Trečiasis šalto oro rūpestis yra akumuliatoriaus būklė. Ypač jei važiuojate trumpus atstumus. Tokiu atveju akumuliatoriaus įkrovimo lygis smarkiai krenta, žema temperatūra dar labiau jį iškrauna, tad vieną rytą galite nemaloniai nustebti – variklis neužsives. Tam, kad išvengti tokių atvejų, rekomenduojame pajungti Calix akumuliatoriaus įkroviklį. Kaip ir salono orapūtė, įkroviklis  pajungiamas greit ir paprastai. Tikriausiai reikės papildomo laido ir trišakio.  

Padedame jums, kaip mažmenininkui, parduoti daugiau

Būdami Calix prekybos atstovais, jūs gaunate prieigą prie viso pardavimo ir montavimo priemonių arsenalo. Naudodamiesi Calix.se tinklapiu galite lengvai rasti, kokie gaminiai tinka kliento automobiliui ir kiek tai kainuos ar užims laiko sumontuoti. Ten taip pat rasite konkrečiam modeliui pritaikytas montavimo instrukcijas, tai leis mechanikams lengviau sumontuoti įrangą.

Jei vis dėlto prireiktų pagalbos, skambinkite ar rašykite mūsų produktų vadovui darbo dieną nuo 8 iki 17 val.

Kodėl Jums reikia Calix ?

Žiema gali būti nuostabi … 😊 Pasidomėkite !

Variklio šildytuvai

Variklio šildytuvai

Kaip yra gerai žinoma, šalto variklio darbas yra labiausiai kenksmingas aplinkai, tačiau su elektriniu Calix variklio šildytuvu galima ne tik to išvengti, bet ir sutaupyti pinigų.

Variklio šildytuvų valdymas

Šildytuvų valdymas

Tegul dirba jūsų išmanusis telefonas ! Arba senas, geras laikmatis.

Automobilio salono šildytuvai

Salono šildytuvai

Nauja Waveline šildytuvų serija yra automatiškai prisitaikanti, tai reiškia, kad šildymo galia automatiškai prisiderina prie aplinkos temperatūros. Tai ir taupu ir efektyvu.

Akumuliatoriaus įkrovikliai

Akumuliatoriaus įkrovikliai

Modernūs automobiliai yra aprūpinti įvairiausia elektronika kuri reikalauja pilnai įkrauto akumuliatoriaus. Ypač tuomet, kai kelionės yra trumpos.

Calix

Sprendimai Jūsų komfortui

Automobilio variklis bei salonas šildomi jungiant sistemą prie standartinio namų elektros tinklo (220V) Tai labai efektyvu ir tuo pat metu – taupu.

Calix

Pateikti užklausą

Užpildykite trumpą užklausos formą, pateikite mums automobilio duomenis ir mes pateiksime jums Calix sistemos pasiūlymą.

Calix

Calix PRO

Tai Calix sprendimai skirti sunkvežimiams, autobusams, traktoriams, miško ir žemės ūkio mašinoms.

Calix

Calix tinklapis

Sveiki atvykę į Calix gamintojo puslapį. Čia rasite gaminių aprašymus, o svarbiausia komponentų parinkimo katalogus ir montavimo instrukcijas.