Šildymas

Iš šalies kurioje būna labai, labai šalta …

Esame Calix automobilių šildymo sistemų atstovai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Nuo 2013 m. glaudžiai ir aktyviai dirbame su automobilių elektrinio šildymo sistemų gamintoju Calix Skandinavijos ir  Baltijos šalyse. Kartu su Calix mes tampome konkurencingi šioje ypatingoje šildymo sprendimų rinkoje, nes naudojamės vienas kito stipriosiomis pusėmis – Calix savo patirtimi kuriant, konstruojant ir gaminant, o KGK – logistikos, rinkodaros ir pardavimo srityse.

Calix

Padedame jums, kaip mažmenininkui, parduoti daugiau

Būdami Calix prekybos atstovais, jūs gaunate prieigą prie viso pardavimo ir surinkimo pagalbinių priemonių arsenalo. Naudodamiesi Calix.se tinklapiu galite lengvai rasti, kokie gaminiai tinka kliento automobiliui ir kiek tai kainuos ar užims laiko sumontuoti. Ten taip pat rasite konkrečiam modeliui pritaikytas montavimo instrukcijas, tai leis mechanikams lengviau sumontuoti įrangą.

Jei vis dėlto prireiktų pagalbos, skambinkite ar rašykite mūsų produktų vadovui darbo dieną nuo 8 iki 17 val.

Kodėl Jums reikia Calix ?

Žiema gali būti nuostabi … 😊 Pasidomėkite !

Variklio šildytuvai

Variklio šildytuvai

Kaip yra gerai žinoma, šalto variklio darbas yra labiausiai kenksmingas aplinkai, tačiau su elektriniu Calix variklio šildytuvu galima ne tik to išvengti, bet ir sutaupyti pinigų.

Variklio šildytuvų valdymas

Šildytuvų valdymas

Tegul dirba jūsų išmanusis telefonas ! Arba senas, geras laikmatis.

Automobilio salono šildytuvai

Salono šildytuvai

Nauja Waveline šildytuvų serija yra automatiškai prisitaikanti, tai reiškia, kad šildymo galia automatiškai prisiderina prie aplinkos temperatūros. Tai ir taupu ir efektyvu.

Akumuliatoriaus įkrovikliai

Akumuliatoriaus įkrovikliai

Modernūs automobiliai yra aprūpinti įvairiausia elektronika kuri reikalauja pilnai įkrauto akumuliatoriaus. Ypač tuomet, kai kelionės yra trumpos.

Calix

Sprendimai Jūsų komfortui

Automobilio variklis bei salonas šildomi jungiant sistemą prie standartinio namų elektros tinklo (220V) Tai labai efektyvu ir tuo pat metu – taupu.

Calix

Pateikti užklausą

Užpildykite trumpą užklausos formą, pateikite mums automobilio duomenis ir mes pateiksime jums Calix sistemos pasiūlymą.

Calix

Calix PRO

Tai Calix sprendimai skirti sunkvežimiams, autobusams, traktoriams, miško ir žemės ūkio mašinoms.

Calix

Calix tinklapis

Sveiki atvykę į Calix gamintojo puslapį. Čia rasite gaminių aprašymus, o svarbiausia komponentų parinkimo katalogus ir montavimo instrukcijas.