Kodėl Jums reikia Calix ?

Žiema gali būti nuostabi …

Šerkšnu pasipuošęs miškas, užšalę ežerai belaukiantys žvejų, vaikai lipdantys Senį Besmegenį ir garuojantis karštas šokoladas – visgi ne viskas žiemą yra taip malonu. Dažnai negalime užvesti variklio, užšalę langai verčia keltis anksčiau.

Tačiau yra paprasta, inovatyvi, lengvai montuojama Calix sistema kuri Žiemą gali paversti nuostabia!

Calix ir komfortas

Komfortas

Jokio sniego, ledo, šerkšno ar langų rasojimo ! Dėka Calix sistemos Jūsų automobilio salono temperatūra bus pakilusi iki kambario temperatūros ir Jums beliks pamiršti šaltą ir nepatogų automobilį. Tačiau tai dar ne viskas – dėka iš anksto pašildyto aušinimo skysčio variklis greičiau pasiekia eksploatacinę temperatūrą, tad automobilio šildymo ir vėdinimo sistema greičiau pradeda skleisti šilumą.

Automobilio-variklio-pasiltinimas-2

Saugumas

Šąlantis vairuotojas paprastai negali gerai vairuoti. Šaltis blaško dėmesį, automatiškai prarandama koncentracija. Tyrimai rodo, kad dieną pradėjus šaltame automobilyje iš anksto užprogramuojamas sprando sąstingis ir nugaros skausmai. Deformuojasi skeleto raumenys, įtakojamas tarpslankstelinių diskų lankstumas. Calix šildymo sistema gali užtikrinti jaukų ir šiltą saloną jūsų automobilyje.

Calix ir taupumas

Taupumas

Iš anksto sušildytas variklis užsiveda žymiai lengviau, taip jis yra mažiau alinamas ir dėvimas. Taip pat sunaudojama mažiau kuro, o išmetamųjų teršalų kiekis sumažėja iki 30%, važiuojant pirmuosius kilometrus.

Calix ir aplinkosauga

Aplinkosauga

Tam, kad šaltas variklis geriau užsivestų, transporto priemonės naudoja riebesnį benzino mišinį. Tokiu būdu išmetama daugiau CO ir angliavandenilio. Šiltas variklis išmeta mažiau kenksmingų dujų, nes naudoja liesesnį kuro mišinį. Priklausomai nuo to, kaip dažnai užvedamas šaltas variklis, kiekvienas automobilio vairuotojas, nuvažiavęs pirmus 4 km, gali per metus sumažinti išmetamųjų dujų apie 60 – 80%. Naujausi tyrimo rezultatai parodė, kad žiemos metu, užvedus šaltus automobilių variklius, per pirmus nuvažiuotus kilometrus išmetama 90% viso CO ir angliavandenilio. Todėl paleisdami pašildytą variklį šaltuoju metų laiku, mes prisidedame prie aplinkos tausojimo ir kuro sąnaudų mažinimo.