Sprendimai jūsų komfortui

Automobilio variklis bei salonas šildomi jungiant sistemą prie standartinio namų elektros tinklo (220V) Tai labai efektyvu ir tuo pat metu – taupu.

Calix šildymo sistema yra labai paprasta. Tereikia įrengti sistemą Jūsų automobilyje (dauguma jungčių yra plug&play tipo)  ir rasti galimybę prijungti ją prie šalia namų įrengto elektros lizdo. Calix turi galimybę pašildyti variklį, automobilio saloną ar įkrauti akumuliatorių vienu metu (priklausomai nuo pasirinktos konfigūracijos). Sistemos efektyvumas : variklis pašildomas iki +40°C nuo pradinės temperatūros (t.y jei lauke -20 laipsnių, tai variklis po poros valandų bus +20 laipsnių).

Valdymas galimas paprastu laikmačiu kuris tiesiai jungiamas į rozetę arba galima sumontuoti nuotolinio valdymo pultą ir jo pagalba  užprogramuoti du išvykimo laikus. Nustatytu laiku turėsite paruoštą, šiltą automobilį.

Galimos kelios konfigūracijos :

Calix 1 konfiguracija

Pirmoji : pati paprasčiausia sistema, ją sudaro : variklio šildytuvas (tenas), bei pajungimo kabelių komplektas. Tokios sistemos montavimas yra labai paprastas. Variklio šildytuvas parenkamas pagal konkretaus automobilio variklį (gali būti montuojamas į aušinimo sistemą arba prie alyvos karterio)

Calix 2 konfiguracija

Antroji : Prie pirmosios sistemos pridėkime salono orapūtę ir jūsų automobilio langai bus atitirpdyti, o salonas bus sausas ir jaukus. Yra keleto galingumo orapūtės, viskas priklauso nuo jūsų automobilio dydžio.

Calix 3 konfiguracija

Trečioji : tai sistema kuri visapusiškai pasirūpins jūsų automobiliu šaltą žiemą. Variklis bus pašildytas, automobilio salonas šiltas ir sausas, langai nutirpę, o akumuliatorius pilnai įkrautas. Sėsk ir važiuok. Kaip matote prie antros sistemos pridėjome akumuliatoriaus įkroviklį.