Mes esame ZF partneriai

Mes ne tik remontuojame, bet ir iš pagrindų atnaujiname greičių dėžes, varančiuosius galinius tiltus. Atnaujinti – reiškia užtikrinti žiedinę ekonomiką ir tvarumą. 

ZF - vienas didžiausių gamintojų pasaulyje

ZF yra pirmaujantis pasaulyje greičių, pavarų dėžių, jėgos perdavimo agregatų, transmisijų ir važiuoklės technologijų kūrėjas ir gamintojas.

Būdami įgaliotu ZF serviso partneriu, KGK rūpinasi visomis ZF gaminių (automatinių ir mechaninių pavarų dėžių, galinių varomųjų tiltų, elektrinių pavarų) garantijomis, aptarnavimu ir atnaujinimu Švedijoje, Norvegijoje ir Baltijos šalyse. Tai daugiausia susiję su autobusų, sunkvežimių, laivų ir traukinių pavarų dėžių, tiltų ir ašių aptarnavimu, remontu. Naudojant gamyklinę ZF remonto metodiką, bei originalias dalis ir atnaujinant (iš pagrindų suremontuojant) autobuso ar sunkvežimio pavarų (greičių) dėžę, galima sutaupyti 50-90 % medžiagų, lyginant su naujos pavarų dėžės gamyba. Atidžiai atlikus testavimus bei derinimus su specialiu testavimo stendu, mes galime užtikrintai suteikti gaminiui garantiją. 

Atnaujinimas užtikrina ilgą transporto priemonės tarnavimo laiką, todėl padidėja sunkvežimio ar autobuso likutinė vertė ir pailgėja eksploatavimo trukmė. Tačiau klientui, ko gero, didžiausia nauda yra laikas. ZF turi dideles atsargas atsarginių mazgų, agregatų, dalių, kurie gali būti išsiųsti tą pačią dieną, taip užtikrinant, kad autobusų ir sunkvežimių operatoriai visoje šalyje galėtų greitai grąžinti savo autobusus ar sunkvežimius į eksploataciją.

ZF

Susisiekite su mumis !

Aktyviai dirbame su visais ZF gaminių sandėliais visoje Europoje, tad jei turite užklausą dėl ZF atsarginių dalių tiekimo ar greičių dėžių remonto paslaugų – skambinkite mūsų ZF produktų vadovui.

 

Pavarų dėžė

ZF serviso paslaugos: