VDO Tachografų valdymas

Tachografų valdymas su VDO Fleet Tachograph Management

Sutaupykite laiko, pinigų ir turėkite mažiau rūpesčių: VDO Fleet padeda geriau atlikti savo darbą. Tai kasdienis jūsų darbo įrankis kuris jums padės: užtikrinti teisinių reikalavimų laikymąsi, išvengti pažeidimų, planuoti užsakymus, koordinuoti automobilių  ir vairuojančio personalo veiklą bei priimti teisingus verslo sprendimus.

Pagrindinės VDO FLEET įrankio funkcijos:

  • Automatizuoti tachografo duomenų atsisiuntimai sutaupo laiką ir pinigus.
  • Laiku gaunami priminimai apie teisės aktais reikalaujamas atsisiuntimo datas sumažina galimas duomenų spragas ir pažeidimus.
  • Galima sukurti išsamias savaitines ataskaitas apie vairuotojų veiklą, pažeidimus ir kitus duomenis.
  • Rezultatų suvestinė laiku įspėja apie vairuotojų daromus pažeidimus – taip išvengsite nuobaudų (įskaitant ERRU rekomendacijas) o taip pat galėsite tinkamai apmokyti vairuotojus. Sutaupysite laiko ir padidinsite efektyvumą.
  • Dėl saugaus visų duomenų valdymo debesyje, turite prieigą bet kuriuo metu, kad ir kur būtumėte.
VDO

VDO Fleet Tachograph Management padeda atlikti šias įprastas užduotis:

DUOMENŲ TEIKIMAS IR ARCHYVAVIMAS PAGAL ĮSTATYMUS

Nesirūpinkite rankiniu informacijos tvarkymu ar nepatogiu duomenų saugojimu. Vairuotojų kortelių ir transporto priemonių duomenys automatiškai archyvuojami arba ištrinami laikantis teisinių reikalavimų.

BET KURIUO METU STEBĖKITE VISĄ TRANSPORTO PRIEMONIŲ PARKĄ.

Gaukite ataskaitas ir statistinius duomenis apie vairuotojų užimtumą, pažeidimus, vairavimo, darbo ir poilsio laiką pagal Europos ir konkrečios šalies teisės aktus, pvz., nacionalines darbo laiko gaires.

VDO

VEIKSMINGAI IR EFEKTYVIAI ĮSPĖKITE VAIRUOTOJUS.

Užtikrinkite atvirą bendravimą ir dirbkite kartu su darbuotojais naudodami skaitmeniniu būdu parengtus ir saugiai dokumentuotus vairuotojų mokymus. VDO Fleet Tachograph Management atsižvelgia į Europos vairavimo ir poilsio laiką, taip pat į nacionalines darbo laiko taisykles, įskaitant naktinio darbo valandas. Gausite išsamų pažeidimų situacijos įvertinimą, todėl galėsite kas savaitę arba kas mėnesį vairuotojams siųsti individualias ataskaitas.

VALDYKITE BAUDŲ RIZIKĄ

Taupykite laiką ir mažinkite riziką naudodamiesi VDO baudų katalogo paslauga, kurioje pateikiami galimi pažeidimai ir konkrečios šalies baudos. Jums nebereikės atskirai derinti pranešimų apie pažeidimus su nacionaliniais baudų reglamentais. Po kiekvieno naujo duomenų atsisiuntimo žinote, kokia yra dabartinė baudų grėsmė jūsų vairuotojams ir automobilių parkui.

SUDERINTI VEIKSMUS IR LAIKYTIS TERMINŲ

Galite veiksmingai planuoti automobilio techninės priežiūros darbus, tachografo periodinės patikros ir kalibravimo procedūras. Programa primena apie transporto priemonių ir vairuotojų duomenų atsisiuntimo datas, vairuotojų ir įmonės kortelių atnaujinimą bei vairuotojo pažymėjimo patikrinimą. Išvenkite nereikalingų prastovų ir daugiau niekada nepraleiskite susitikimo.

VOS KELIAIS PASPAUDIMAIS STEBĖKITE PAŽEIDIMŲ SITUACIJĄ IR MASTĄ.

Niekada nepraraskite informacijos apie rimtus pažeidimus, susijusius su automobilių parku ir kiekvienu vairuotoju, naudodamiesi “VDO Fleet Scorecards” (ERRU) paslauga. Iš karto matysite, ar yra grėsmė, kad bus viršytos ribos, ir ar pažeidimų priežastis yra planavimo klaidos, ar atskirų vairuotojų netinkamas elgesys.

TINKAMAI LAIKYKITĖS TARPTAUTINIO VEŽIMO TAISYKLIŲ.

Nebereikia lentelių ir rankinės analizės. Naudodami VDO Fleet Tachograph Management galite greitai sužinoti, kurie vairuotojai dažnai žymimi tarptautiniuose pervežimuose. Pažeidimai, pavyzdžiui, pamiršus įvesti šalies kodą, rodomi iš karto ir automatiškai.

KONTROLIUOKITE EINAMĄSIAS VEIKLOS SĄNAUDAS.

VDO Fleet Tachograph Management pateikia iki 25 išsamių ataskaitų ir aiškią greičio, greičio profilių, eksploatacinių ir degalų sąnaudų apžvalgą.

REGULIARIAI ATSISIŲSKITE DUOMENIS.

Turėkite visus duomenis po ranka, naudodami priminimo funkciją, kuri praneša, kada reikia atsisiųsti vairuotojo kortelės arba transporto priemonės duomenis. Naudodami nuotolinio atsisiuntimo paslaugą ir Remote DL4 G galite užtikrinti, kad tachografo ir vairuotojo kortelės duomenys būtų automatiškai atsisiunčiami laikantis teisės aktuose nustatytų terminų. Taip išvengsite daug laiko reikalaujančio rankinio duomenų atsisiuntimo, grafikų kūrimo ir kontrolės.

VDO Fleet Tachograph Management padeda atlikti šias įprastas užduotis:

VDO Fleet Tachograph Management Basic

VDO Fleet Tachograph Management Advanced

VDO Fleet Tachograph Management Professional

VDO Fleet Tachograph Live Services siūlo modulius nuolat judantiems automobilių parkams. Visiškai aiškiai matysite savo transporto priemonių buvimo vietą ir turimą vairavimo pajėgumą tolesniems pervežimams. Taip mes padedame jums koordinuoti ir efektyviai panaudoti jūsų transporto priemones, kai jos yra kelyje. VDO Fleet Tachograph Live Services yra puikus priedas prie VDO Fleet Tachograph Management. Tiksliau planuokite keliones, sutrumpinkite laukimo prie rampos laiką ir sumažinkite tuščių reisų skaičių.

VDO

VDO Fleet kainoraštis

VDO

Gamintojo puslapis