VDO Saugos sprendimai

Continental Verified Inspection (CVI) yra speciali programėlė, kurios pagalba jūsų vairuotojai gali lengvai atlikti skaitmeninę išvykimo kontrolės procedūrą, įskaitant išsamią dokumentaciją ir 100 % patikrą.  Dėka centrinio interneto portalo, skirto dirbtuvėms ir automobilių parkų valdytojams, galite naudotis išsamiomis ataskaitomis apie patikrinimus ir transporto priemonių bei remonto būklę – taip sumažinsite prastovas, sumažinsite darbuotojų darbo krūvį ir optimizuosite darbo procesus.

Išvykimo kontrolės programėlė

Užtikrinkite, kad jūsų transporto priemonių parkas ir klientai teisingai atliks teisinę transporto priemonių patikrą, naudodami visiškai skaitmeninį Continental sprendimą. CVI veikia su “turto ir zonų žymenimis”, kurie yra maži siųstuvai, tvirtinami prie jūsų transporto priemonių tikrintinų vietų. Vairuotojas nuskenuoja žymeklius, automatiškai gauna teisingas bandymų ataskaitas ir žingsnis po žingsnio atlieka išvažiavimo kontrolės procedūrą. Tada programa automatiškai siunčia duomenis į centrinį interneto portalą, įskaitant visą informaciją apie galimus defektus. Tuomet parko vadovai ir dirbtuvės gali įvertinti šiuos defektus ir įtraukti juos į kitą įprastinę patikrą.

VDO

CVI teikiamos naudos :

LENGVA ĮDIEGTI

“Turto ir zonų žymos” pritvirtinamos atitinkamose vietose, kad būtų galima būtų patikrinti įvairias transporto priemones ir jų specifines zonas. Nuskenuoti žymekliai su programėle bendrauja per NFC (artimojo lauko ryšį).

INDIVIDUALUS NUSTATYMAS

Priklausomai nuo konkrečios transporto priemonės, pramonės šakos ir krovinio, turi būti tikrinamos skirtingos automobilio sritys ir komponentai. Jūsų Continental partneris su jumis suderins, kas jums būtina ir naudinga.

IŠSAMUS TESTAVIMAS

Vairuotojas laikosi iš anksto nustatyto bandymų plano ir tvarkaraščio, užtikrindamas, kad kiekviena bandoma sritis būtų tinkamai patikrinta. Nuotraukų funkcija gali užfiksuoti bet kokius pažeidimus. Parko valdytojai bet kuriuo metu gali peržiūrėti laiko žymas ir stebėti, kokie patikrinimai buvo atlikti transporto priemonėje, kada jie buvo atlikti ir kiek laiko darbuotojai jiems skyrė. Keleivių vežimo atveju taip pat galima patikrinti, ar keleiviai arba daiktai tebėra transporto priemonėje.

GERESNIS PLANAVIMAS

Bet kokie pažeidimai klasifikuojami kaip “maži” arba “dideli”, todėl automobilių parko vadovai gali nustatyti prioritetus ir be reikalo negaišti laiko. Programėlėje taip pat rodoma, kada transporto priemonę vėl galima naudoti.

TAIP PAT GALIMA NAUDOTI BE ŽYMŲ

Sistema taip pat veikia be pridėtų žymų. Šiuo atveju vairuotojas į programėlę įveda tikrinamas transporto priemonės sritis. Naujos priekabos ar trečiųjų šalių konteineriai, prie kurių nenorite tvirtinti žymų, gali būti lengvai įtraukiami į programėlę ir ištrinami.

SUDERINAMAS SU VISAIS ŠIUOLAIKINIAIS IŠMANIAISIAIS TELEFONAIS

Programinė įranga veikia visuose standartiniuose “Android” ir “iOS” išmaniuosiuose telefonuose.

SĄSAJA SU KITA PROGRAMINE ĮRANGA

CVI duomenis taip pat galima naudoti kitose IT priemonėse, pavyzdžiui, aptiktą žalą, kas ją aptiko, patikrinimo trukmę, patikrintas sritis, remonto būseną ir kt.

VDO

VDO Fleet kainoraštis

VDO

Gamintojo puslapis