VDO realiuoju laiku teikiamos tachografų paslaugos

VDO Fleet Tachograph Live Services – tai modulis, sujungtas su VDO Fleet Tachograph Management, suteikiantis prieigą prie jūsų transporto priemonių parko beveik realiuoju laiku. Jis padeda dar geriau atlikti savo darbą sprendžiant kasdienius uždavinius..

VDO Fleet Tachograph Live Services atlieka šias užduotis:

BŪSITE TIKSLESNI

VDO Fleet Tachograph Live Services rodo, kur yra jūsų transporto priemonės bei kur jos tuo metu važiuoja. Turėdami tokią info, galite greitai reaguoti ir koordinuoti spontaniškus krovinius arba atlikti pakeitimus, kad optimizuotumėte maršrutą. Be to, kad žinosite, kur yra jūsų transporto priemonės, visada žinosite, kiek dar liko vairavimo laiko. Tai reiškia, kad galite paskirti tinkamą vairuotoją prie tinkamos transporto priemonės tinkamu laiku.

VDO
VDO realiuoju laiku teikiamos tachografų paslaugos

LAIKU PRISTATYSITE PREKES

Stebėdami transporto maršrutus beveik realiuoju laiku, galite pranešti klientams tikslų transporto priemonės atvykimo laiką, neatitraukdami vairuotojo dėmesio.

BŪSITE GREITESNI

Turėdami padėties ir judėjimo duomenis, galite tiksliau planuoti iškrovimo ir pakrovimo procesą. Galite sutrumpinti laukimo prie rampų laiką ir sumažinti prastovas.

BŪSITE EFEKTYVESNI

Dėl tikslios maršruto istorijos informacijos ir kietuosiuose diskuose išsaugotų duomenų galite sudaryti dar efektyvesnius maršrutus.

BŪSITE SAUGESNI

Padarykite taip, kad sienos dirbtų jums. Naudokite geografinį aptvėrimą tokioms erdvėms kaip nacionalinėms sienos, gamtos rezervatai, sunkvežimių draudimo zonos ir t. t. Kai tik transporto priemonė peržengia nustatytą ribą jūs iškarto gausite pranešimą. Taip galėsite apsaugoti transporto priemonę ir krovinį nuo vagysčių ir neleisite transporto priemonėms važiuoti neleistinais maršrutais.

VDO

VDO Fleet kainoraštis

VDO

Gamintojo puslapis