Geriausias kelionių kompanionas

Tai unikalus ir ilgą istoriją turintis švedų gamintojas, kreipiantis dėmesį į smulkiausias detales, investuojantis į saugumą ir žinoma – dizainą.

THULE

Aktyvaus laisvalaikio ir sporto inventoriaus transportavimui skirtos įrangos gamybos lyderis. Thule produktai – kompleksiniai sprendimai siekiantiems savo krovinius gabenti saugiai, paprastai ir kartu stilingai. Tai plačiausią gamą rinkoje galinti pasiūlyti produktų grupė. Vartotojai ją renkasi dėl paprasto naudojimo, pažangiausių technologinių sprendimų bei garantuoto saugumo.

Thule
Thule stogo bagažinė

Thule stogo bagažinės

Thule stogo bagažinė – tai puiki priemonė atlaisvinti automobilio saloną nuo daiktų ir galimybė pasiimti jų dar daugiau. Stogo bagažinę galite rinktis pagal poreikį, išvaizdą arba išskirtinumą. Užsukite į parduotuvę.

Thule skersinai

Thule stogo skersiniai

Nesvarbu, ar tai sunkus, ar lengvas krovinys, Thule stogo skersiniai visada garantuoja saugumą, apsaugą ir žinomą unikalų stilių. Didelę dalį asortimento rasite parduotuvėje – užsukite.

Thule stogo slidžių laikikliai

Thule slidžių laikikliai

Montuojami ant stogo skersinių šie laikikliai suteikia greitą, paprastą ir saugų jūsų slidžių gabenimą. Ypač tinkami trumpiems atstumams.

Thule dviračių laikikliai

Jei turite aukštą automobilį rinkitės dviračio laikiklį montuojamą ant kablio, jei dažnai keliaujate į skirtingas trasas – labiausiai tiks montuojamas ant stogo. Turime platų asortimentą visiems poreikiams.

Thule vandens inventoriaus laikikliai

Thule vandens inventoriaus laikikliai

Nesvarbu ką norite vežti: baidarę, kanoją, banglentę, SUP‘ą ar burlentę jūs rasite tai ko reikia jūsų laisvalaikiui ant vandens.

Thule vežimėliai vaikams

Jie sukurti jūsų nuolatiniam judėjimui ! Thule vežimėliai yra saugūs, komfortiški ir labai paprasti naudoti.

Thule kuprines

Thule krepšiai, kuprinės, lagaminai

Stilingi, tvirti ir ilgaamžiški ! Susidėkite visus daiktus ir reikmenis savo darbo savaitei ar savaitgalio nuotykiams.

Stogo bagažinių nuoma

Tai puikus būdas pabandyti keliauti kitaip – patogiai, laisvai ir stilingai. Stogo bagažinė išlaisvins automobilio saloną nuo aibės daiktų.

Thule bandymai

Išbandyti sunkiausiais būdais ir skirti visiems keliams.
THULE niekada nežino, į kokius nuotykius jūs paimsite savo daiktus. Štai kodėl THULE nuolat tobulina savo produktus, kad jie būtų atsparūs bet kokiam orui, bet kokiai temperatūrai ir bet kokiai vietovei visame pasaulyje.
THULE priėjo prie išvados, kad niekas kitas to nepadarys. Jūs galite tiesiog įsivaizduoti, kaip atrodo THULE bandymų centras. Kiekvieno naujo produkto atsparumas bandomas lediniu šiaurės šalčiu ir dykumos karščiu, ilgomis intensyvaus UV spindulių sesijomis, atsparumas korozijai bandomas druskos kameroje, keli spaudimo ir krovumo bandymai – ir galiausiai virpesių mašina, kuri imituoja visą produkto gyvavimo laiką, dvi keliones aplink pasaulyį mažiau nei per savaitę. Taip, tai žiaurūs bandymai. Bet taip atrodo tikras pasaulis. Kadangi tik THULE suteikia patvirtinimo ženklą produktams, prieš kuriuos yra visas pasaulis (ir išlieka), tai nenuostabu, kad Thule yra saugumo ir patvarumo tarptautinis lyderis, o produktų atsparumas net viršyja esamus standartus.

Thule garantija

THULE suteikia krovinių laikiklų sistemoms, stogo bagažinėms ir aksesuarams pagamintiems Thule ir parduodamiems su Thule prekiniu ženklu, garantiją iki 5 (penkerių) metų nuo pirminio įsigijimo datos, medžiagoms ir gamybos kokybės defektams.

Garantinis laikotarpis skiriasi priklausomai nuo produkto tipo ir nurodytas ant gaminio pakuotės.