Geriausias kelionių kompanionas

Tai unikalus ir ilgą istoriją turintis švedų gamintojas, kreipiantis dėmesį į smulkiausias detales, investuojantis į saugumą ir žinoma – dizainą.

THULE šūkis : "bring your life"

Nepaprastai didžiuojamės galėdami kartu keliauti su šiuo unikaliu švedų gamintoju. Nėra jokio kito gamintojo automobilių pasaulyje kuris tiek investuotų į savo gaminių ergonomiką, saugumą, išbaigtumą, dizainą. Viskas apgalvota iki smulkiausių detalių, visos linijos tobulos ir derančios tarpusavyje. Dabar suprantame savo klientus kodėl jie nenusiima stogo bagažinių ar dviračių laikiklių ant stogo, kai tiesiog važiuoja į darbą. Tai harmoningai ir estetiškai dera su jų gyvenimo būdu.

Nesvarbu, ar tai būtų įspūdingos gamtos tyrinėjimas gamtoje, ar kelionė po pasaulį su šeima ir draugais, visi mes norime mėgautis aktyviu gyvenimu. THULE pritaria jūsų norui praleisti daugiau laiko mėgaujantis savo aistromis, o tai reiškia, kad jums reikia pasrūpinti, kaip pasiimti visus reikalingus daiktus. Jau daugiau nei 75 metus THULE kuria sprendimus, palengvinančius jūsų gyvenimo nuotykius. 

THULE kuria išmanius, stilingus gaminius – dviračių laikiklius, stogo bagažines, kelioninius krepšius ir kuprines, slidžių laikiklius ir tt. Visi jie nekenkia aplinkai, yra aukštos kokybės, saugūs ir lengvai naudojami. Visa tai tam, kad galėtumėte pasiimti tai, kas jums rūpi labiausiai. 

Thule
Thule stogo bagažinės

THULE stogo bagažinės

THULE stogo bagažinė – tai puiki priemonė atlaisvinti automobilio saloną nuo daiktų ir galimybė pasiimti jų dar daugiau. Stogo bagažinę galite rinktis pagal funkcionalumą, išvaizdą arba išskirtinumą. Užsukite į parduotuvę.

Thule skersiniai 1

THULE stogo skersiniai

Nesvarbu, ar tai sunkus, ar lengvas krovinys, THULE stogo skersiniai visada garantuoja saugumą, apsaugą ir žinomą unikalų stilių. Didelę dalį asortimento rasite parduotuvėje – užsukite.

Thule stogo slidžių laikikliai

THULE slidžių laikikliai

Montuojami ant stogo skersinių šie laikikliai suteikia greitą, paprastą ir saugų jūsų slidžių gabenimą. Ypač tinkami trumpiems atstumams.

Thule dviračių laikikliai

THULE dviračių laikikliai

Jei turite aukštą automobilį rinkitės dviračio laikiklį montuojamą ant kablio, jei dažnai keliaujate į skirtingas trasas – labiausiai tiks montuojamas ant stogo. Turime platų asortimentą visiems poreikiams.

Thule vandens inventoriaus laikikliai

THULE vandens įrangos laikikliai

Nesvarbu ką norite vežti: baidarę, kanoją, banglentę, SUP‘ą ar burlentę jūs rasite tai ko reikia jūsų laisvalaikiui ant vandens.

Thule vezimeliai 2

THULE vežimėliai vaikams

Jie sukurti jūsų nuolatiniam judėjimui kartu su mažaisiais ! THULE vežimėliai yra saugūs, komfortiški ir labai paprasti naudoti.

Thule kuprines 6

THULE krepšiai, kuprinės, lagaminai

Stilingi, tvirti ir ilgaamžiški ! Susidėkite visus daiktus ir reikmenis savo darbo savaitei ar savaitgalio nuotykiams.

Stogo-bagaziniu-nuoma-3

THULE Garantija

THULE suteikia stogo skersiniams, bagažinėms, dviračių laikikliams ir kitiems savo gaminiams iki penkerių (5) metų garantiją nuo pirmo įsigijimo datos. Garantija apima medžiagų ir gamybos defektus.
Garantinis laikotarpis gali skirtis priklausomai nuo produkto tipo ir yra nurodytas ant gaminio pakuotės.  

THULE - visi gaminiai yra nuolat bandomi, testuojami

Išbandyti sunkiausiais būdais ir skirti visiems keliams.
THULE niekada nežino, į kokius nuotykius jūs paimsite savo daiktus. Štai kodėl THULE nuolat tobulina savo produktus, kad jie būtų atsparūs bet kokiam orui, bet kokiai temperatūrai ir bet kokiai vietovei visame pasaulyje.
THULE priėjo prie išvados, kad niekas kitas to nepadarys. Jūs galite tiesiog įsivaizduoti, kaip atrodo THULE bandymų centras. Kiekvieno naujo produkto atsparumas bandomas lediniu šiaurės šalčiu ir svilinančiu dykumos karščiu, ilgomis intensyvaus UV spindulių sesijomis, atsparumas korozijai bandomas druskos kameroje, keli spaudimo ir krovumo bandymai, na ir galiausiai virpesių mašina, kuri imituoja visą produkto gyvavimo laiką, dvi keliones aplink pasaulį per mažiau nei per savaitę. Taip, tai žiaurūs bandymai. Bet taip atrodo tikras pasaulis. Kadangi tik THULE suteikia patvirtinimo ženklą produktams, prieš kuriuos yra visas pasaulis (ir išlieka), tai nenuostabu, kad THULE yra saugumo ir patvarumo tarptautinis lyderis, o produktų atsparumas net viršyja esamus standartus.