Sonax

Automobilių priežiūros pionieriai.

SONAX istorija siekia 1903 m

Tuo metu dabartinio įmonės savininko senelis Franzas Hoffmannas, Neuburge prie Dunojaus išgavo silicio dioksidą – itin smulkų mineralą, kuris tuomet buvo naudojamas buitiniams namų ruošos blizgikliams.

Su Vokietijos ekonominiu stebuklu šeštajame dešimtmetyje įvyko ir SONAX automobilių priežiūros produktų proveržis. Vis daugiau žmonių didžiuodamiesi galėjo įsigyti asmeninius automobilius. SONAX tiekė aukštos kokybės valymo ir priežiūros priemones pirmosioms visiškai automatinėms automobilių plovykloms. Tačiau svarbiausias dalykas, o kartu ir proveržis SONAX buvo tai, kad šeštadieniais automobilį rituališkai plaudavo ir valydavo išdidus automobilio savininkas. Tokiu būdu smarkiai išaugo automobilių priežiūros priemonių paklausa, o kartu ir SONAX prekės ženklo sėkmė.

Nuo kompaktiškų automobilių iki prabangių limuzinų, nuo automobilių sporto ar tiuningo iki klasikinių automobilių kolekcionierių : visus juos vienija  SONAX, kuris padeda automobilių entuziastams ir ekspertams pasirūpinti savo mylimų mašinų išvaizda.

Sonax
Automobilio išorės plovimas

Išorės plovimas

Kėbulo plovimas yra ne šiaip purvo pašalinimas nuo paviršiaus. Tai tam tikras ritualas ir magija. Sonax tam turi išskirtinius produktus.

Automobilio salono priežiūra

Salono priežiūra

Tam, kad gerai jaustis automobilyje, reikia tinkamai prižiūrėti jo saloną. Čia daug įvairių medžiagų – plastikas, stiklas, oda, guma ir tt. Kiekvienai medžiagai reikalinga tvari priežiūra.

Automobilio padangos

Profesionalams

Kai automobiliai yra ne tik jūsų gyvenimas, bet ir profesija. Kad jūsų klientai visada būtų 100 proc. patenkinti, reikalaujate maksimalaus profesionalumo – tiek iš savęs, tiek iš valymo ir priežiūros priemonių.