Ar norite ilgalaikio lemputės veikimo?

Ar svajojate apie stilingai atrodantį automobilį, nesumažindami saugumo? Jei jūsų atsakymas yra “Taip”, turime jums puikų sprendimą!

PHILIPS automobilio lemputės ir žibintai

Philips automotive lighting produkcija – ryškus švietimas, saugumas ir komfortas kelyje. Kompanija nuolat ieško technologinių naujovių šioje srityje. Vadovaudamasi principu, kad viskas, kas genialu yra paprasta, nuolat pristato inovacijų šios produkcijos vartotojams.

Philips
Automobilio led žibintai

LED dienos šviesų sistema

Naujosios Philips Ultinon Pro9100 priekinių žibintų lemputės užtikrina išskirtinį matomumą, kurio jums reikia vairuojant. Jos užtikrina iki 350 proc. ryškesnę* ir nuoseklesnę šviesą kelyje, palyginti su teisės aktuose numatytu minimaliu halogeninių lempučių apšvietimu. Dėl jų optimalaus spektro geriau matomi kelio ženklai. Matykite toliau, reaguokite greičiau!

Žibintai lengviems automobiliams

Halogeninės lemputės

Šiandien halogeninės lemputės tebėra dominuojanti automobilių priekinių žibintų lempučių technologija. Daugiau nei 80 % šiuolaikinių automobilių yra su halogeninėmis lemputėmis (šaltinis :IHS vehicle parc custom report, 2018). Halogeninė lemputė – tai kaitinamoji lempa, sudaryta iš volframo siūlelio, įdėto į kompaktišką skaidrų apvalkalą, užpildytą tauriųjų dujų mišiniu. Philips šią technologiją ištobulino.

Kseonines lepmos

Ksenoninės lemputės

Ksenono apšvietimo sistemą sudaro lemputė, starteris ir balastinis įtaisas. Ksenono sistema paprastai užtikrina 3 200 liumenų ( ± 10 %) šviesos srautą ir maždaug 4 100-5 000 kelvinų spalvinę temperatūrą, priklausomai nuo lemputės tipo. Įjungus šviesą, maždaug 2-5 sekundes sklinda stipri mėlyna šviesa, kuri pereina į baltą atspalvį.