Nittoku kelias

yra pagrindinė NGK filosofija. Tai vertybės, kuriomis visa įmonė  ir visi jos darbuotojai įsipareigoja dalytis ir perduoti ateinančioms kartoms. Shisei-Shinjitsu: nuoširdžiai, darykime viską, ką galime. Dokuritsu-Jiei : tikėti savo jėgomis ir imtis veiksmų pačiam.

NGK

Pasaulinė uždegimo žvakių gamybos lyderė buvo įkurta dar prieš II pasaulinį karą Japonijoje – 1936 metais. Po karo, 1949 m., keramikos ateitį supratę japonų inžinieriai įkūrė techninės keramikos padalinį NTK. Šis padalinys dabar gamina deguonies (liambda) jutiklius ir kitus svarbius techninės keramikos gaminius.

Šiuo metu NGK turi 11 gamybos vietų, 8 prekybinius centrus ir 14 prekybinių filialų visame pasaulyje. 1975 m. atidarytas pirmas Europos filialas Anglijoje, o  1990 m. Vokietijoje – milžiniškas techninis centras, savo sandėliuose nuolat turintis apie 15 mln. žvakių ir zondų. NGK savo produkciją tiekia viso pasaulio automobilių, motociklų, laivų ir mažųjų variklių gamintojų konvejeriams bei antrinėms rinkoms, o korporacijos inžinieriai yra keraminės pakaitinimo žvakės dyzeliniams varikliams autoriai.

Be uždegimo žvakių, NGK produktų asortimentą sudaro deguonies jutikliai, uždegimo ritės ir kiti pažangūs automobilių komponentai reikalingi vartotojui. NGK įsipareigojimas kokybei ir naujovėms sustiprino jos, kaip patikimo prekės ženklo reputaciją automobilių pramonėje, užtikrinant sklandesnį ir efektyvesnį variklių darbą visame pasaulyje.

NGK NTK

Elektroninė parduotuvė

Uzdegimo žvakės benzininiams ir LPG varikliams

Uždegimo žvakės benzininiams ir LPG varikliams

Degimo procesas variklyje sukuria galią kuri priverčia automobilį judėti. O kibirkštį degimui duoda uždegimo žvakės. Tai begalo svarbus variklio komponentas.

Pakaitinimo žvakės dyzeliniams varikliams

Pakaitinimo žvakės dyzeliniams varikliams

Tam, kad užvestume dyzelinį variklį turime įpurkšti kuro, sukurti slėgį ir uždegti susidariusį mišinį. NGK kaitinimo žvakės tą atlieka tobulai.

NGK

NGK – NTK tinklapis

Uždegimo, pakaitinimo žvakių, liamda zondų, detonacijos daviklių ir kitos svarbios elektronikos lyderis iš tekančios saulės šalies darbuojasi nuo 1936 metų.

NGK

Produktų pasirinkimas anglų k.

Čia rasite puikų produktų parinkimo katalogą. Pasiruoškite po ranka savo automobilio duomenis.