Indel B

yra pirmaujanti pasaulyje nešiojamų šaldytuvų bei  šaldymo įrenginių, skirtų automobiliams, laisvalaikiui, bei kemperiams, srityje.

Platus šaldymo gaminių asortimentas

Būdama pasaulinė lyderė – IndelB turi labai platų, tačiau apgalvotą iki smulkmenų automobilinių produktų asortimentą. Tai ir mobilieji ar montuojami šaldytuvai, ledukų gaminimo įrenginiai, oro kondicionavimo sistemos. Visa tai puikiai tinka  mikroautobusams, specialioms transporto priemonėms (pvz., greitosios pagalbos automobiliams, mobiliosioms klinikoms, civilinės gynybos transporto priemonėms, vaistams vežti skirtiems automobiliams, tramvajams ir traukiniams). Produktų asortimentas sudomins tiek automobilių įrengimo įmones, tiek ir išvežiotojus, kurjerius, maisto ar vaistų gamintojus.

INDEL-B
Nešiojami šaldytuvai šaltadėžės

Nešiojami šaldytuvai, šaltadėžės

Reikiama vėsa ar  šaltis visad po ranka. Indel B siūlo praktiškus nešiojamuosius šaldytuvus ar šaltadėžes, skirtas gėrimams, maistui, vaistams ir viskam, ko gali prireikti vairuotojui ar keleiviams, vežti ir laikyti tose automobiliuose, kuriose nėra įrengtų šaldytuvų.

Įmontuojami šaldytuvai

Įmontuojami šaldytuvai

Komerciniams ar laisvalaikiui skirtiems automobiliams (pvz kemperiams) galime pasiųlyti įmontuojamus šaldytuvus. Juose naudojami tie patys komponentai, kaip ir standartiniuose šaldytuvuose, o tai užtikrina gerą našumą. Juos galima puikiai integruoti į automobilio kabiną ir efektyviai optimizuoti bei pritaikyti turimą erdvę.

Medicininės paskirties šaldytuvai

Medicininės paskirties šaldytuvai

Indel B medikamentams skirta šaldytuvų linija sudaro trys skirtingų kontroliuojamų temperatūrų šaldytuvai (tiksliau: įmontuojami izoterminiai konteineriai), skirti montuoti ir naudoti greitosios pagalbos automobiliuose.