Esame Hella draugai Lietuvoje

Pasak legendos, rašytinės sutarties tarp KGK ir Hella vis dar nėra. Daugiau nei 50 metų trunkanti partnerystė vis dar pagrista rankos paspaudimu

Hella KGaA Hueck & Co

Hella KGaA Hueck & Co yra Vokietijos kompanija, savarankiškai vystanti ir gaminanti apšvietimo technikos ir elektronikos komponentus automobilių pramonei ir antrinėms rinkoms. Dukterinės kompanijos įmonės kuria ir gamina užbaigtus transporto priemonių modulius, elektrines ir oro kondicionavimo sistemas automobilų pramonei, taip pat, kartu su kitomis kompanijomis ir partneriais daugiau kaip 100-e šalių kompanija yra išvysčiusi vieną didžiausių atsarginių dalių ir reikmenų antrinę rinką. Hella yra vienas didžiausių atsarginių dalių tiekėjų pasaulyje ir viena iš šimto didžiausių pramoninių kompanijų Vokietijoje, joje dirba daugiau kaip 25 000 žmonių 70-je gamyklų, gamybos filialų ir bendrųjų įmonių visame pasaulyje.

Hella
Hella apšvietimas

Hella apšvietimo technika

Hella yra pasaulinė automobilių industrijos pažiba, kurioje dirba daugiau kaip 37 000 darbuotojų 35 šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje. Jau daugiau kaip 100 metų Hella kuria novatoriškus gaminius kurie neatsiejami nuo naujų poreikių, naujų iššūkių ir naujų vertybių, su kuriomis nuolat susiduria automobilių pramonė.

Hella elektrotechnika

Hella elektrotechnika

Elektrotechninių Hella produktų gama yra labai plati: nuo paprastos rėlės ar garso signalo iki sudėtingo valdymo modulio.

Hella apšvietimas

Hella elektronika

Hella yra pasaulinis lyderis kuriant žibintus ir įnovatyvias apšvietimo sistemas. Mūsų online parduotuvėje Autoekspertas. lt rasite puikų papildomų žibintų asortimentą.

Hella

Gamintojo tinklapis

Hella nukeliavo įspūdingą kelionę nuo nedidelių mechaninių dirbtuvių Lippštate, Vokietijoje, iki vienos iš pirmaujančių pasaulyje transporto priemonių apšvietimo ir elektroninių gaminių gamintojų.

Hella katalogas

Katalogas

Švedijoje ir Baltijos šalyse KGK yra Hella partnerė. 33 000 Hella gaminių asortimentas kartu su mūsų žiniomis apie gaminius ir rinką yra neprilygstamas derinys. Nors automobilistams žodis Hella pirmiausia siejasi su apšvietimu, tačiau Hella asortimentas yra gerokai platesnis. Bako dangteliai, aukšto slėgio apiplovimo siurbliai, centrinio užrakto varikliukai, atbulinės eigos davikliai – tai tik keli pavyzdžiai.