Esame Hella draugai Lietuvoje

Pasak legendos, rašytinės sutarties tarp KGK ir Hella vis dar nėra. Daugiau nei 50 metų trunkanti partnerystė vis dar pagrista rankos paspaudimu

Hella yra šviesos sinonimas auto pasaulyje

Jei reikia idealios šviesos jūsų automobiliui, tai atsakymas vienas ir labai paprastas – Hella žibintai. Ši pasaulinė, biržoje kotiruojama, šeimos valdoma bendrovė, kurioje dirba daugiau kaip 37 000 darbuotojų 35 šalyse daro nepaprastus dalykus šviesos pasaulyje. Jau daugiau nei 100 metų Hella kuria naujoviškus gaminius ir procesus, kurie neatsiejami nuo naujų poreikių, iššūkių ir vertybių, su kuriomis nuolat susiduria automobilių pramonė. Ši įdomi kelionė atvedė Hella iš mažų mechaninių dirbtuvių Lippštate, Vokietijoje, į vieną iš pirmaujančių pasaulyje transporto priemonių apšvietimo ir elektroninių gaminių gamintojų.

Švedijoje ir Baltijos šalyse KGK yra Hella ilgamečiai partneriai. Hella gaminių asortimentas, kurį sudaro 33 000 pozicijų, kartu su mūsų žiniomis apie gaminius ir rinką yra neprilygstamas derinys. Hella pirmiausia siejama su automobilio apšvietimu : papildomais ilgų šviesų, priešrūkiniais, darbo žibintais, tačiau jos asortimentas gerokai platesnis. Degalų dangteliai, aukšto slėgio plovimo siurbliai, centrinio užrakto varikliai ir atbulinės eigos davikliai, garso signalai – tai tik keli pavyzdžiai.

Kartu su Hella pritaikome gaminius beveik visų tipų transporto priemonėms. Turime apšvietimo, šviesų sprendimus lengvųjų automobilių, miškų ūkio mašinų, kalnakasybos transporto priemonių, statybinių mašinų, laivų ir žemės ūkio transporto priemonėms. Sukuriame tinkamus kabelius ir nustatome nuotolinio valdymo reikalavimus. Galime praktiškai viską ko nori klientas 🙂

Hella
Hella apšvietimas

Hella apšvietimo technika

Hella yra pasaulinė automobilių industrijos pažiba, kurioje dirba tūkstančiai darbuotojų 35 šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje. Hella kuria novatoriškus gaminius : ilgų šviesų, priešrūkinius, darbo žibintus, kurie neatsiejami nuo naujų poreikių, iššūkių ir vertybių, su kuriomis nuolat susiduria automobilių pramonė.

Hella elektrotechnika

Hella elektrotechnika

Elektrotechninių Hella produktų gama yra labai plati: nuo paprastos rėlės ar garso signalo iki sudėtingo valdymo modulio.

Hella apšvietimas

Hella elektronika

Hella yra pasaulinis lyderis kuriant žibintus ir įnovatyvias apšvietimo sistemas. Mūsų online parduotuvėje Autoekspertas. lt rasite puikų papildomų žibintų asortimentą.

Hella

Gamintojo tinklapis

Hella nukeliavo įspūdingą kelionę nuo nedidelių mechaninių dirbtuvių Lippštate, Vokietijoje, iki vienos iš pirmaujančių pasaulyje transporto priemonių apšvietimo ir elektroninių gaminių gamintojų.

Hella katalogas

Katalogas

Švedijoje ir Baltijos šalyse KGK yra Hella partnerė. 33 000 Hella gaminių asortimentas kartu su mūsų žiniomis apie gaminius ir rinką yra neprilygstamas derinys. Nors automobilistams žodis Hella pirmiausia siejasi su apšvietimu, tačiau Hella asortimentas yra gerokai platesnis. Bako dangteliai, aukšto slėgio apiplovimo siurbliai, centrinio užrakto varikliukai, atbulinės eigos davikliai – tai tik keli pavyzdžiai.