Tiesiog įelektrinantis

Sukurtas jums, vertinamas daugelio

Inovatyviausi EV įkrovimo produktai atsirado ant virtuvės stalo...

Charge Amps tvirtai tiki, kad išskirtiniai produktai ne tik pagerina žmonių gyvenimą, bet ir duoda naudos visam pasauliui. Būtent tai paskatino Fredriką Jonssoną 2012 m. įkurti Charge Amps. Tuo metu Fredrikas buvo ne vienintelis kuris suvokė, kad tvariai ateičiai reikia atsisakyti priklausomybės nuo iškastinio kuro, tačiau jis buvo vienas iš nekantresnių.

Tai, kad aukštų technologijų EV automobiliai naudojo netvariai pagamintus įkroviklius, badė akis. Fredrikas ir vienas iš bendraįkūrėjų Boelis Rydenå Swartlingas ėmėsi kurti išmanų, tvarų, patogų naudoti ir estetišką įkroviklį – taip ir gimė Charge Amps.

Charge Amps pelnė pripažinimą dėl savo novatoriškų ir patogių EV įkrovimo produktų. Jų asortimentas apima išmaniąsias įkrovimo stotis, laidus ir priedus, skirtus pagerinti EV įkrovimo patirtį tiek privatiems, tiek verslo klientams. Atsižvelgdami į atsakomybę už aplinką ir pažangiausias technologijas, įkrovimo stiprintuvai atlieka labai svarbų vaidmenį skatinant elektra varomų transporto priemonių naudojimą ir mažinant anglies dvideginio išmetimą transporto sektoriuje.

CHARGE-AMPS
DAWN

Dawn

Vieno lizdo iki 22 kW galios EV įkrovimo stotelė. Sertifikuotas MID skaitiklis, leidžia tiksliai matyti, kiek kW buvo sunaudota elektromobiliui įkrauti.  Yra galimybė jungti grandininiu būdu, tad ji puikiai tinka tiek įmonėms, tiek ir galutiniams vartotojams.

Aura

Aura

Tai elektromobilių įkrovimo stotelė, kuri vienu metu gali įkrauti dvi transporto priemones. Kiekviena lizdas turi iki 22 kW galią. Puikus sprendimas verslui, bet tinka ir namams (ypač jei turite du elektromobilius) Charge Amps Aura yra suderinama su OCPP ir gali būti prijungta prie pageidaujamos debesijos paslaugos.

Halo

Halo

Mūsų geriausiai parduodama įkrovimo stotelė. Ši kompaktiška, bet galinga įkrovimo stotelė suderinama su OCPP ir gali būti prijungta prie pageidaujamos debesijos paslaugos. Aukščiausia rinkoje IP klasė, apgalvotas dizainas, kompaktiška forma ir papildomas “Schuko” lizdas – nenuostabu, kad Charge Amps Halo yra mūsų geriausiai parduodama stotelė.