Brodit turi sprendimą,

kaip saugiai, neniokojant automobilio apdailos, sumontuoti reikiamą įrangą.

Brodit - telefonų ar įrangos laikikliai

Brodit sekmės istorija prasidėjo 1983 m., kai taksi vairuotojui Ebbei prireikė pasikabinti mobiliojo telefono imtuvą. Po pamainos jis grįžo namo į garažą, sulenkė plastiko gabalą ir pritvirtino jį prie prietaisų skydelio. Netrukus Ebbe sprendimą pastebėjo jo kolegos, ir jis, kaip tikras verslininkas, patenkino augančią paklausą tarp kolegų.

Šiandien Brodit turi nepaprastai platų gaminių asortimentą (telefonų laikikliai, tvirtinimo detalės automobilių panelėms, planšečių dėklai, racijų laikikliai ir tt) ir tapo pasaulinės rinkos lydere transporto priemonių ryšio įrenginių montavimo sprendimų srityje.

Brodit yra įsikūrusi Karlsborge, Švedijoje. Įmonėje šiuo metu dirba 145 darbuotojai kurie nuolat projektuoja, kuria, bando ir gamina įvairiausią įrangą skirtą ryšio ir multimedijos įrenginių montavimui automobiliuose.  Brodit prioritetas yra patogumas, ergonomiškumas ir klientų pasitenkinimas. Kūrybiškas bendradarbiavimo, naujovių ir smalsumo derinys sukuria naujas, unikalias koncepcijas ir taip užtikrina įmonės gyvavimą.

Brodit

Gamintojo puslapis

Pasinaudokite parinkimo katalogu. Galima ieškoti pagal automobilį arba pagal įrangos tipą (mobilusis telefonas, planšetė, radijo stotelė ir pan.)