Brink svarbiausia tobulas pritaikymas

Nesvarbu, ar norite atostogauti su kemperiu, pasiplaukioti valtimi, ar mėgautis grynu oru važiuodami dviračiu – Brink suteikia jums galimybę gyventi aktyviai.

BRINK

Brink jau daugiau nei šimtą metų yra vilkimo kablių sinonimas. Remdamiesi savo pagrindinėmis vertybėmis – naujovėmis, naudojimo paprastumu ir saugumu – Brink tapo pasaulinės rinkos lyderiais projektuodami, gamindami, bandydami ir parduodami fiksuotus, nuimamus ir ištraukiamus vilkimo kablius (grąžulus). Brink yra puikus partneris tiek pirmaujantiems automobilių gamintojams, tiek profesionaliems montuotojams,  tiek ir jums – vartotojams. Brink savo asortimente turi daugiau kaip tūkstantį skirtingų vilkimo kablių (grąžulų) modelių ir pajungimo laidų rinkinių.  Kasmet gamintojas sukuria daugiau kaip du šimtus naujų tipų kablių. Šiuo metu visame pasaulyje su Brink vilkimo kabliais važinėja virš 25 mln. transporto priemonių – automobilių, mikroautobusų.

Brink

Įstumiamas kablys automobiliui

Tai puikus sprendimas, kai norime paslėpti kablį. Lengvai ir greitai montuojamas. Paprasta naudotis. Apsaugotas nuo vagysčių.

Stacionarus kablys automobiliui

Nuimamas kablys automobiliui

Brink Matic Advance turi patobulintą  kablio užfiksavimo sistemą, kuri leidžia greitai ir patogiai nuimti ir uždėti kablį (grąžulą). Dėl unikalios technologijos užtikrinamas aukšto lygio saugumas ir patikimumas.

Stacionarus (fiksuotas) kablys automobiliui

Stacionarus (fiksuotas) kablys automobiliui

Stacionarų tempimo kablį dažniausiai renkasi vairuotojai, kurie dažnai naudoja priekabą arba dviračio laikiklį, arba nori tinkamo sprendimo už žemesnę kainą. Tačiau tai tinka ne visiems.

Elektrinė dalis, pajungimo rozetės

Brink gamina visą eilę specialių elektrinių blokų, laidų pynių, tam, kad galima būtų sumontuoti pajungimo rozetę.

Gamintojo puslapis

Vilkimo kabliai kurie specialiai sukurti ir išbandyti jūsų automobiliui. Pasirinkite norimą kalbą ir pasinaudokite parinkimo katalogu.