Brink svarbiausia tobulas pritaikymas

Nesvarbu, ar norite atostogauti su kemperiu, pasiplaukioti valtimi, ar mėgautis grynu oru važiuodami dviračiu – Brink kabliai suteikia jums galimybę gyventi aktyviai.

BRINK kabliai - platus asortimentas

Saugumas jūsų rankose

Brink jau daugiau nei šimtą metų yra fiksuotų ir nuimamų vilkimo kablių sinonimas. Remdamiesi savo pagrindinėmis vertybėmis – naujovėmis, naudojimo paprastumu ir saugumu – Brink tapo pasaulinės rinkos lyderiais projektuodami, gamindami, bandydami ir parduodami fiksuotus, nuimamus ir ištraukiamus vilkimo kablius (grąžulus). Brink yra puikus partneris tiek pirmaujantiems automobilių gamintojams ar profesionaliems montuotojams,  tiek ir jums – vartotojams. Brink savo asortimente turi daugiau kaip tūkstantį skirtingų vilkimo kablių (grąžulų) modelių bei specifinių pajungimo laidų, rozečių, elektroninių blokų rinkinių.  Kasmet gamintojas sukuria daugiau kaip du šimtus naujų tipų kablių. Šiuo metu visame pasaulyje su Brink vilkimo kabliais važinėja virš 25 mln. transporto priemonių – automobilių, mikroautobusų.

.

Daugeliui vairuotojų didžiausias košmaras kyla tuomet, kai velkama priekaba pradeda vis labiau ir labiau svyruoti, kol beveik prarandama automobilio kontrolė. Brink kartu su automobilių ir priekabų, karavanų,  gamintojais nuolat diskutuoja apie šio pražūtingo scenarijaus baimę ir stengiasi, kad kiekvienas kablys atitiktų aukščiausius saugumo reikalavimus, kad kiekvienas elektroninis modulis būtų priderintas prie automobilio saugumo sistemų.

Nežiūrint aukščiau paminėtų aspektų, visgi būtent jums tenka asmeninė atsakomybė užtikrinti, kad tas siūbavimo košmaras neišsipildytų. Labai svarbu, kad vos tik pradėję važiuoti su už automobilio esančiu objektu, atitinkamai pakoreguotumėte savo vairavimo stilių. Pavyzdžiui, dar atidžiau įsiklausykite į savo sunkiai dirbantį variklį, kad galėtumėte laiku perjungti pavarą. Užtikrinkite, kad automobilio posūkio trajektorija kelyje būtų platesnė : tokia, kad priekaba galėtų įveikti posūkį, o ne užvažiuoti ant šaligatvio. Taip pat turėtumėte atidžiau nei įprastai numatyti kitų eismo dalyvių veiksmus. Be to, svarbu, kad susipažintumėte su savo junginiu (svoris, plotis, ilgis ir tt). Todėl rekomenduojame pirmiausia atlikti kelis bandomuosius važiavimus (tarkim
pakilimas į įkalnę, važiavimas atbulomis ir pan.) prieš išvykstant į ilgą kelionę. 

Brink
Įstumiamas kablys automobiliui

Įstumiamas kablys automobiliui

Tai puikus sprendimas, kai norime paslėpti kablį. Lengvai ir greitai montuojamas. Paprasta naudotis. Apsaugotas nuo vagysčių.

Stacionarus kablys automobiliui

Nuimamas kablys automobiliui

Brink Matic Advance turi patobulintą  kablio užfiksavimo sistemą, kuri leidžia greitai ir patogiai nuimti ir uždėti kablį (grąžulą). Dėl unikalios technologijos užtikrinamas aukšto lygio saugumas ir patikimumas.

Stacionarus (fiksuotas) kablys automobiliui

Stacionarus (fiksuotas) kablys automobiliui

Stacionarų tempimo kablį dažniausiai renkasi vairuotojai, kurie dažnai naudoja priekabą arba dviračio laikiklį, arba nori tinkamo sprendimo už žemesnę kainą. Tačiau tai tinka ne visiems.

Elektrinė dalis, pajungimo rozetės

Elektrinė dalis, pajungimo rozetės

Brink gamina visą eilę specialių elektrinių blokų, laidų pynių, tam, kad galima būtų sumontuoti pajungimo rozetę.

Gamintojo puslapis

Vilkimo kabliai kurie specialiai sukurti ir išbandyti jūsų automobiliui. Pasirinkite norimą kalbą ir pasinaudokite parinkimo katalogu.