Atnaujinti, tai grąžinti į gyvenimą

Profesionaliai, laikydamiesi gamintojo technologinių procesų mes atnaujiname ZF vairo mechanizmus

ZF tapo BOSCH

2015 metais ZF vairo mechanizmų gamybos padalinį pardavė kitam dideliam vokiškam koncernui – Bosch. Tačiau mes išlaikėme ir tęsiame bendradarbiavimą su nauju savininku vairo kolonėlių restauravimo ir atnaujinimo  srityje. Tiesą sakant, niekas iš esmės ir nepasikeitė – tiek gamykla, tiek žmonės liko tie patys.

Bosch

Neskubėkite pirkti naujos dalies

Esame sukaupę ilgametę ZF vairo kolonėlių remonto patirtį, todėl žinome, kad daugiau kaip 80% vairo mechanizmų galima grąžinti eksploatacijai. Taip sutaupysite ne tik pinigus (nereikės pirkti naujos kolonėlės, mechanizmo), bet ir apsaugosite aplinką – naujo mechanizmo gamybai reikia tikrai nemažų gamtos resursų.

2008 metais įrengėme specializuotas ZF (Bosch RB-Servocom) vairo mechanizmų dirbtuves kurios pagal gamintojo metodiką ir standartus restauruoja vairo mechanizmus (kolonėles). Dirbtuvės yra aprūpintos tiek originaliomis atsarginėmis dalimis, tiek ir specifiniais testavimo, patikros stendais.

Jei jūsų sunkvežimyje ar autobuse yra ZF (atkreipkite dėmesį į identifikacinę lentelę ant korpuso) vairo mechanizmas ir jam reikalingas remontas – skambinkite arba rašykite mums .

Bosch
Bosch