Atnaujinti, tai grąžinti į gyvenimą

Profesionaliai, laikydamiesi gamintojo technologinių procesų mes atnaujiname ZF vairo mechanizmus

ZF tapo BOSCH

2015 metais vokiečių kompanija ZF vairo mechanizmų gamybos padalinį ZF Lenksysteme pardavė kitam dideliam vokiškam koncernui – Bosch. Pastarasis buvo mažesnysis įmonės akcininkas. Nežiūrint akcininkų pasikeitimo, mes išlaikėme ir tęsiame bendradarbiavimą su Schwäbisch Gmünd mieste įsikūrusia gamykla vairo kolonėlių (vairo mechanizmų) restauravimo, atnaujinimo ir remonto srityje. Tiesą sakant, niekas iš esmės ir nepasikeitė – tiek gamykla, tiek žmonės liko tie patys. Nors pasikeitė vairo mechanizmų pavadinimai, kodifikacija, tačiau turėdami tiesioginius ryšius su gamintoju, mes galime rasti tinkamą vairo mechanizmą jūsų sunkvežimiui ar autobusui. 

Bosch
Bosch
Bosch

Neskubėkite pirkti naujo vairo mechanizmo !

Esame sukaupę ilgametę ZF vairo kolonėlių (mechanizmų) remonto patirtį, todėl žinome, kad daugiau kaip 80% vairo mechanizmų galima grąžinti eksploatacijai. Taip sutaupysite ne tik pinigus (nereikės pirkti naujos vairo kolonėlės/mechanizmo), bet ir apsaugosite aplinką – naujo vairo mechanizmo gamybai reikia išeikvoti tikrai nemažų gamtos resursų.

2008 metais įrengėme specializuotas ZF (dabar jos vadinasi : Bosch RB-Servocom) vairo mechanizmų dirbtuves kurios pagal gamintojo metodiką ir standartus restauruoja vairo mechanizmus (kolonėles). Dirbtuvės yra aprūpintos tiek originaliomis atsarginėmis dalimis, tiek ir specifiniais testavimo, patikros stendais. Galime drąsiai sakyti, kad kruopščiai atnaujintas vairo mechanizmas niekuo nenusileidžia ką tik pagamintam Bosch gamykloje. O kadangi įdedame ne tik darbą, žinias, bet ir meilę, tai mūsų atrestauruotas vairo mechanizmas tarnaus ilgiau 😊

Jei jūsų sunkvežimyje ar autobuse yra ZF (atkreipkite dėmesį į identifikacinę lentelę ant korpuso) vairo mechanizmas ir jam reikalingas remontas – skambinkite arba rašykite mums . 

Vairo kolonėlė