Autocom

Naujas automobilių diagnostikos lygis

AUTOCOM

Pasaulyje pirmaujanti Švedų kompanija, kurios pagrindinė verslo kryptis yra diagnostikos įrankių kūrimas ir gamyba. Pirmąjį savo įrankį AUTOCOM išleido 1991 metais ir nuo to laiko užima lyderiaujančią poziciją tarp pasaulyje gaminamų lengvųjų automobilių, komercinių transporto priemonių, priekabų, autobusų diagnostikos įrankių.  AUTOCOM surinko ir sukūrė išsamią apdorotų duomenų bazę, kuri leidžia greitai ir lengvai šalinti dešimtis tūkstančių įvairių transporto priemonių  gedimų. AUTOCOM produktai parduodami visame pasaulyje, daugiau nei 40 šalių.

Autocom
AutoCom 3

CDP+ – greitas ir patikimas diagnostikos įrankis, veikiantis kaip ryšys tarp transporto priemonės ir kompiuterio. Jis yra veiksmingas aptarnaujant tiek senas, tiek naujas transporto priemones.
CDP + jungiamas prie diagnostikos lizdo, esančio transporto priemonėje, ir ji bevieliu ryšiu susijungia su diagnostikos programine įranga, įdiegta kompiuteryje. Autocom programinė įranga reguliariai atnaujinama naujais transporto priemonių modeliais ir pridedamomis funkcijomis.

Nėra jokios abejonės, kad šiandien diagnostika yra neatskiriama automobilių dirbtuvių dalis. Klausimas yra, kokį įrankį pasirinkti. Dirbantieji AUTOCOM tiki, kad diagnostikos įrankiai turi būti patogūs naudoti, fektyvūs ir daryti jūsų verslą pelningesnį. Tai – pagrindiniai veiksniai, kuriais AUTOCOM vadovaujasi vystydama ir kurdama produktus.

Diagnostika Lengviesiem automobiliams

Lengvieji automobiliai

Patogūs ir profesionalūs diagnostikos sprendimai lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams yra kuriami ir gaminami Švedijoje. Tai labai palengvina autoservisų, dirbtuvių kasdienybę bei padeda techninės apžiūros stotim įvertinti automobilio būklę visame pasaulyje.

Diagnostika sunkiajam transportui

Sunkvežimiai

AUTOCOM turi efektyvų dirbtuvių įrankį skirtą sunkvežimių, priekabų ir autobusų diagnostikai. Tai patogus ir profesionalus sunkiasvorės technikos diagnostikos sprendimas. Kartu su išmaniąja TRUCKS programine įranga labai tinka autoservisams bei įmonių dirbtuvėms.